Konkurs dla organizacji i kół naukowych

Politechniki Wrocławskiej

Zgłoszenie na mail: nocnelistowanie@pwr.edu.pl

Szczegóły konkursu

Chcecie zrobić coś dobrego, a przy okazji wygrać kawę z Prorektorem ds. Studenckich?

Wspaniale się składa, ponieważ podczas tegorocznej edycji na żywo Nocnego Listowania odbędzie się wyjątkowy konkurs „Dobre słowo, podaj dalej!

Organizacje studenckie, koła naukowe i agendy kultury będą ze sobą rywalizować o to kto napisze najwięcej listów z prośbą o wsparcie funduszu stypendialnego dla najlepszych studentów z niepełnosprawnościami, którzy studiują na Politechnice Wrocławskiej.

Jak się zgłosić?

Wystarczy, że wyślecie nam maila na adres nocnelistowanie@pwr.edu.pl i napiszecie, że się zgłaszacie!

Jak będzie wyglądał konkurs?

Od 19:00, 21 listopada rozpoczniemy pisanie listów w budynku H-14 Politechniki Wrocławskiej. Zabierzcie wszystkich członków waszej organizacji, pobierzcie od nas adresatów listów i piszcie! Przy oddawaniu napisanych listów powiedzcie tylko z jakiej organizacji jesteście, a my dodamy ten list do wyniku waszej organizacji. Każdy list to +1 pkt. Organizacja, która zdobędzie najwięcej punktów otrzyma tytuł zwycięzcy i możliwość wypicia kawy z Prorektorem ds. Studenckich, a także otrzyma wspaniały puchar 🙂

§1

Organizatorem konkursu jest Stowarzyszenie Absolwentów na Politechnice Wrocławskiej oraz Students for Students.

§2

Cele konkursu :

  • napisanie listów do przedsiębiorstw z prośbą o wsparcie funduszu stypendialnego dla studentów z niepełnosprawnościami, studiującymi na Politechnice Wrocławskiej,
  • integracja społeczności Politechniki Wrocławskiej,
  • podtrzymywanie tradycji pisania listów.

§3

Uczestnikami konkursu mogą być organizacje, koła naukowe, agendy kultury i zrzeszenia działające na Politechnice Wrocławskiej.

§4

Konkurs organizowany jest w dniu 21 listopada 2022 r. w budynku H-14 podczas inauguracyjnego spotkania na żywo z uczestnikami.

§5

Uczestnik konkursu, który napisze największą liczbę listów otrzyma przechodni pamiątkowy puchar oraz możliwość spotkania i „wypicia kawy” z prorektorem ds. Studenckich Politechniki Wrocławskiej.

§6

Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi 21 listopada 2022 r. o godzinie 23:00.

§7

O rozstrzygnięciu konkursu organizator poinformuje na wydarzeniu, a także drogą mailową.